Alpha Spirit

Producenci

Alpha Spirit

 

Karmy Alpha Spirit są idealne dla wszystkich psiów. Dlaczego ?

Dzięki prostej recepcie. Wystarczy tylko by karma miała wysoką zawartość mięsa, składniki najwyższej jakości. Wystarczy by mięso, będące treścią uzupełnić ziołami wspomagającymi trawienie, dodać świeże warzywa i owoce. Wystarczy nie dodawać przeróżnych zapychaczy, barwnik&...

 

Karmy Alpha Spirit są idealne dla wszystkich psiów. Dlaczego ?

Dzięki prostej recepcie. Wystarczy tylko by karma miała wysoką zawartość mięsa, składniki najwyższej jakości. Wystarczy by mięso, będące treścią uzupełnić ziołami wspomagającymi trawienie, dodać świeże warzywa i owoce. Wystarczy nie dodawać przeróżnych zapychaczy, barwników konserwantów. To bardzo proste i tego się trzyma producent Alpha Spirit. Te wszystkie czynniki sprawiają że karma jest idealna dla wszystkich psów, niezależnie od wieku i aktywności.
 
Przejdźmy do konkretów. Co na danie główne;
- Alpha Spirit Poultry – to klasyczna karma na bazie drobiu. Mięso kurczaka, kaczki i indyka sprawi że psiak nie tylko z apetytem pochłonie karmę, ale też dostanie odpowiednią dawkę witamin i minerałów. Aromatyczne zioła, owoce i warzywa uzupełnią drobiową ucztę.
- Alpha Spirit Kaczka – to propozycja skierowania dla psów z wrażliwym żołądkiem. Mięso z kaczki jest lekko strawne i często jest składnikiem karm hypoalergicznych. Oczywiście u producenta nie mogło zabraknąć tej propozycji. Podobnie jak powyższa karma, jak i pozostałe jest przygotowywana w procesie zimnego tłoczenia.
- Alpha Spirit Wild Fish – czas teraz na coś dla miłośników ryb. Zarówno wielbiciele sardyneli hiszpańskiej jak i ostroboka pospolitego zasmakują w tej karmie. Podobnie jak karma z kaczką jest lekkostrawna i można podawać ją jako karmę hypoalergiczną, albo po prostu urozmaicić nią dietę psiaka.
- Alpha Spirit 7 Days Formuła – ostatnia propozycja. Tym razem w środku miks mięs wszelakich. Kurczak, wieprzowina, wołowina i ryby. A to wszystko doprawione kminkiem, kurkumą, szałwią i kminem rzymskim. Całość uzupełniają bataty i banany. Oprócz zapewne niesamowitych walorów smakowych składowe odpowiadają za odpowiednią ilość witamin, minerałów i mikroelementów.

Wszystkie powyżej opisane karmy są karmami suchymi, pełnowartościowymi. W zupełności wystarczają by zwierzak dostał wszystko, czego potrzebuje jego organizm.

 

Karmy Aplha Spirit suche miękkie:

Producent oferuje również inną formę karmy suchej - kamy Alpha Spirit suche miękkie. Te również są odpowiednie dla wszystkich psów w każdym wieku. Pakowane w tackach 200g idealne jako codzienna karma oraz jako przekąska. Są to karmy pół mokre. Podobnie jak suche występują w czterech smakach. Po kolei;

 
- Alpha Spirit Puppies,
- Alpha Spirit Poultry,
- Alpha Spirit Wild Fish,
- Alpha Spirit Multiprotein.

Warto zwrócić uwagę na pierwszą pozycję. Jest to karma przeznaczona przede wszystkim dla szczeniaków. Może spełniać treningową funkcję, nagrody za dobrze wykonane polecenie lub pożądane zachowanie.

Oferta producenta Alpha Spirit jest świetna jakościowo, zbilansowana i na pewno apetyczna. Warto spróbować, zwierzak na pewno doceni.

Więcej

Alpha Spirit