Bozita Robur

Producenci

Bozita Robur

To cóż że ze Szwecji ? - Czasem jednak ma to ogromne znaczenie.

Bozita Robur produkowana jest wyłącznie ze szwedzkich, regionalnych składników. W Szwecji obowiązuje całkowity zakaz stosowania hormonów wzrostu i antybiotyków w hodowli zwierząt, w rolnictwie środki chemiczne używane są w bardzo małym zakresie. To wszystko sp...

To cóż że ze Szwecji ? - Czasem jednak ma to ogromne znaczenie.

Bozita Robur produkowana jest wyłącznie ze szwedzkich, regionalnych składników. W Szwecji obowiązuje całkowity zakaz stosowania hormonów wzrostu i antybiotyków w hodowli zwierząt, w rolnictwie środki chemiczne używane są w bardzo małym zakresie. To wszystko sprawia, że dzięki swej naturalności karmy Bozita Robur nie muszą zawierać żadnych wzmacniaczy smaku czy sztucznych aromatów.

Bozita Robur to karma funkcyjna

Poniżej opiszemy funkcjonalne wartości dodane:

  • - zawiera MacroGard - to naturalny, opatentowany dodatek wspomagający układ odpornościowy.
  • - zawiera SPC - to specjalna odmiana owsa zapewniająca prawidłową pracę żołądka i jelit.
  • - zawiera selen który wpływa prewencyjnie na choroby raka oraz spowalnia proces starzenia się komórek.
  • - zawiera hydrolizat ze skorupiaków i chrząstek aktywnie wspierający pracę stawów we wszystkich fazach życia czworonoga.
  • - zawiera kwas mlekowy, który pomaga w utrzymaniu zdrowej flory bakteryjnej w żołądku i jelitach wspomagając procesy trawienne. Zwiększa również przyswajalność karmy chroniąc żołądek.
bozita robur

Karmy Bozita Robur nie zawierają glutenu

Wszystkie produkty tej linii karm nie zawierają pszenicy a tym samym są całkowicie pozbawione glutenu dzięki czemu idealnie nadają się dla psów z alergiami pokarmowymi.

Zawarte w karmie kwasy Omega 3 i Omega 6 wpływają pozytywnie na poziom cholesterolu chroniąc w ten sposób serce i układ krążenia. Pozytwnie wpływają również na zdrową skórę i piękną błyszczącą sierść.

 

Specjalnie dla psów z alergiami pokarmowymi wprowadzono karmy zawierające w składzie jako jedyne źródło białka łososia lub jagnięcinę.

Dla psów wybrednych powstała karma Bozita Robur Active & Sensitive zawierająca w składzie mięso szwedzkiego łosia w celu podniesienia walorów smakowych.

Bozita Robur to produkty dla wymagającego Klienta

Bardzo wysokiej jakości składniki używane do produkcji oraz wysoka zawartość mięsa sprawiają, że karmy Bozita Robur są jednymi z najczęściej wybieranych produktów z całego asortymentu w naszym sklepie. Jeśli ważne dla Ciebie jest zdrowe, bezpieczne i smaczne żywienie Twojego czworonoga - wybierz Bozitę Robur.

Więcej

Bozita Robur