Brit

Producenci

Brit

Czeskie karmy firmy Brit towarzyszą już nam od 1999r. Przez ponad 20 lat nazwa Brit stała się rozpoznawalna na całym świecie. Karmy Brit cieszą się popularnością, a to dzięki wysokiej jakości produktom użytym w produkcji i przystępnej cenie.

Zapewne większość z nas kojarzy karmy suche (głównie dzięki seriom Premium by Nature i Brit Care) ...

Czeskie karmy firmy Brit towarzyszą już nam od 1999r. Przez ponad 20 lat nazwa Brit stała się rozpoznawalna na całym świecie. Karmy Brit cieszą się popularnością, a to dzięki wysokiej jakości produktom użytym w produkcji i przystępnej cenie.

Zapewne większość z nas kojarzy karmy suche (głównie dzięki seriom Premium by Nature i Brit Care) ale nie można zapominać też o karmach mokrych.
A tu jest wybór całkiem spory. Karmy różnią się wielkością opakowań, smakiem, konsystencją i przeznaczeniem. Wszystkie opisane poniżej produkty są karmami pełnoporcjowymi, więc mogą być zarówno jednym źródłem pożywienia dla naszych zwierzaków, jak i daniami uzupełniającymi, podawanymi wraz z suchą karmą.

Ale po kolei.
Zacznijmy od karm dedykowanym mniejszym psiakom. Do nich skierowana jest seria Brit Care Mini. Są to smakowite kawałki mięsa w sosie własnym, pakowane w saszetki 85g. Jest w czym wybrać, dostępne smaki to;
- dziczyzna
- łosoś/pstrąg
- królik/łosoś
- kurczak/tuńczyk
- jagnięcina

Kolejną propozycją są puszki z serii Brit Premium by Nature. Ich odbiorcami powinny być już większe psiaki. Pojemność puszki to 400 lub 800 gramów. Treścią jest zacny pasztet. Mamy do wyboru kilka smaków.
- ryba
- jagnięcina
- indyk
- wołowina
- serca z kurczaka
- wieprzowina
Część z nich (puszki z indykiem) możemy podawać też szczeniakom. Oprócz głównego składnika puszki Brut Premium by Nature zostały uzupełnione mięsem z kurczaka i rosołem.

A co jak mamy psa alergika ? Producent pomyślał i o tym. Jest seria Brit Mono Protein. Jak sama nazwa wskazuje treścią puszki jest tylko jeden rodzaj białka zwierzęcego. Dzięki takiej diecie z łatwością możemy wyeliminować źródło alergii. Oprócz puszek czysto mięsnych mamy też do wyboru karmy uzupełnione ryżem lub słodkimi ziemniakami. Wszystkie są o wadzę 400g.
Poniżej dostępne smaki;
- jagnięcina i jagnięcina z ryżem
- indyk, indyk ze słodkimi ziemniakami
- wołowina, wołowina z ryżem
- królik
- tuńczyk ze słodkimi ziemniakami

Powyżej opisane karmy są jedynie częścią tego co firma Brit przygotowała dla naszych zwierzaków. Jest  jeszcze seria Brit Pate&Meat jak i kiełbasy dla psów Brit Sasuage.

Oferta jest na tyle bogata, że z pewnością nawet najbardziej wybredny zwierzak znajdzie coś pysznego.
Pozostaje spróbować, na pewno czworonóg doecni.

Więcej

Brit