Josera

Producenci

Josera Optiness 15kg Zobacz większe

Josera Optiness 15kg

Karma z jagnięciną i ziemniakami dla psów.

Więcej szczegółów

199,00zł

Więcej informacji

Josera Optiness 15kg

 

Smaczne pożywienie z niewielką ilością białka z jagnięciną i ziemniakami.

Wyjątkowa karma, która będzie odpowiednim, zrównoważonym posiłkiem. Może być ona jedynym składnikiem diety naszego czworonożnego przyjaciela, gdyż jest optymalnie skomponowana pod względem jego wymagań.

W tym przypadku mamy do czynienia z karmą bazującą na tak cennych z punku widzenia żywienia psów składnikach, jak ziemniaki oraz jagnięcina.

Skład karmy został ta opracowany, by zredukować ilość białka, dlatego polecana jest ona dla psów, które mają obniżone zapotrzebowanie na ten właśnie składnik, czyli takich przeciętnie aktywnych, domowych.

Dzięki mniejszej ilości tego składnika, karma jest lepiej przyswajana, lżej strawna i nie obciąża układu trawiennego. W dodatku zapewnia one odpowiednie trawienie, jest lekka, idealnie przystosowana do możliwości wchłaniania składników przez naszego pieska. Co więcej, takie połączenie składników jest też bardzo smaczne dla psa, dlatego nie będzie on wybrzydzał, a z chęcią weźmie się do jedzenia.

Dodatek cennych kwasów tłuszczowych, Omega 3 oraz Omega 6 pozwala uzyskać w przypadku regularnego karmienia takie efekty, jak błyszcząca i mocna sierść.

Jeśli chcesz więc jednocześnie zadbać o zdrowie oraz wspaniały wygląd swego pupila, wybierz dla niego tę karmę! Uzyskasz znakomite efekty w tym zakresie, co będzie widoczne gołym okiem!

Skład karmy Josera Optiness:

drobiowa mączka mięsna (min. 24%), ryż, jęczmień, ziemniaki (min. 10%), tłuszcz drobiowy, mączka mięsna z jagnięciny (min. 4%), włókno buraczane, drożdże, mączka z cykorii, substancje mineralne.

 

Dawkowanie:

Waga psa    Dzienna ilość w g
  5 kg              80 - 100
  10 kg            130 - 170
  20 kg            210 - 270
  35 kg            300 - 390
  60 kg            430 - 570
  80 kg            520 - 680

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: