Nutra Gold

Producenci

Nutra Gold

karmy Nutra Gold

Właściwie skomponowana dieta czworonoga zaspokaja jego potrzeby żywieniowe i dba o odpowiednią gospodarkę mineralną w organizmie zwierzęcia. Szczególnie istotne jest podawanie szczenięciu zdrowej karmy dla psa, otaczając go najlepszą opieką i oferując wyłącznie najwyższej jakości jedzenie. Z myślą o potrzebach właścicieli i ich pupili marka Nu...

karmy Nutra Gold

Właściwie skomponowana dieta czworonoga zaspokaja jego potrzeby żywieniowe i dba o odpowiednią gospodarkę mineralną w organizmie zwierzęcia. Szczególnie istotne jest podawanie szczenięciu zdrowej karmy dla psa, otaczając go najlepszą opieką i oferując wyłącznie najwyższej jakości jedzenie. Z myślą o potrzebach właścicieli i ich pupili marka Nutra Gold oferuje szeroką gamę specjalistycznych pokarmów o unikalnie skomponowanym składzie, pochodzącym z wyłącznie zbadanych źródeł.

 

Karmy Nutra Gold opierają się na bezzbożowej formule, zdrowej i optymalnej dla układu trawiennego psów. Głównym składnikiem jest świeże mięso ze znanych hodowli, uzupełnione naturalnymi produktami roślinnymi – owocami i warzywami, będącymi źródłem niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu antyoksydantów oraz cennymi proteinami. Specjalistyczne zdrowe karmy dla psów nie posiadają sztucznych konserwantów, dzięki czemu mają znacznie przyjemniejszy zapach od tradycyjnych pokarmów. Właściwą jakość jedzeniu zapewnia witamina E.

 

Karma Nutra Gold polecana jest przez weterynarzy do właściwego odżywiania pupili już od szczenięcia wspomaga właściwy rozwój układu trawiennego oraz układu immunologicznego, zapewniając zdrowie i energię do aktywnego życia. Właściciele psów ufają marce i cenią stworzone przez nią karmy, szczególnie ze względu na unikalną kompozycję dostosowaną do potrzeb czworonoga w każdym wieku i o różnych potrzebach zdrowotnych. Regularne spożywanie karm Nutra Gold gwarantuje Twojemu czworonogowi pełnię zdrowia i sił witalnych!

Więcej

Nutra Gold