Nature's Protection

Producenci

Nature's Protection

Przedstawiamy karmy produkowane w rodzinnym przedsiębiorstwie na Litwie.

Nadrzędnym celem przyświecającym podczas tworzenia produktów jest zaspokajanie naturalnych i rzeczywistych potrzeb żywieniowych psów. Dzięki współpracy z lekarzami weterynarii powstają produkty zapewniające zdrowe życie dla wszystkich czworonog&o...

Przedstawiamy karmy produkowane w rodzinnym przedsiębiorstwie na Litwie.

Nadrzędnym celem przyświecającym podczas tworzenia produktów jest zaspokajanie naturalnych i rzeczywistych potrzeb żywieniowych psów. Dzięki współpracy z lekarzami weterynarii powstają produkty zapewniające zdrowe życie dla wszystkich czworonogów od wieku szczenięcego przez dorosłość aż do okresu starczego. karma nature's protection

Karma Nature's Protection to produkt jakości Super Premium

Wysoka jakość to żelazna zasada obowiązująca stale podczas pracy nad kolejnymi produktami. Wszystkie składniki, z których produkowana jest karma są stale monitorowane. Karmy cechuje absolutny brak składników modyfikowanych genetycznie, bez dodatku konserwantów, koloryzantów i dodatków chemicznych.

Zgodnie z zasadą zdrowego żywienia, psy są drapieżnikami i ich dieta powinna uwzględniać taką potrzebę. Dlatego też pierwszym składnikiem w karmach jest zawsze wysokiej jakości mięso. Celem zapewnienia najwyższej jakości zdecydowano nie stosować świeżego mięsa, które w rzeczywistości zawiera dużo wody. W zamian używane jest suszone mięso o stabilnym profilu żywieniowym.
 

Karmy Nature's Protection zawierają MicroZeoGen który min.:

  • pochłania szkodliwe toksyny w jelitach,
  • wzmacnia układ odpornościowy,
  • wpływa pozytywnie na sierść.

 

Karmy Nature's Protection pokrywają potrzeby psów każdej wielkości w każdym wieku o różnym poziomie aktywności. Zapraszamy do zapoznania się z pełną naszą ofertą poniżej.

Więcej

Nature's Protection