Wiejska Zagroda

Producenci

Wiejska Zagroda

Czy wiesz, jaki wpływ na zdrowie i samopoczucie kota ma posiłek, który mu podajesz? Wyobraź sobie prawdziwe, najwyższej jakości mięso, które dostarcza lokalny dostawca i to, że z niego od razu przygotowujemy posiłek dla Twojego czworonożnego towarzysza. Dodaj do tego szczyptę zdrowych i wartościowych dodatków, jak warzywa i ...

Czy wiesz, jaki wpływ na zdrowie i samopoczucie kota ma posiłek, który mu podajesz? Wyobraź sobie prawdziwe, najwyższej jakości mięso, które dostarcza lokalny dostawca i to, że z niego od razu przygotowujemy posiłek dla Twojego czworonożnego towarzysza. Dodaj do tego szczyptę zdrowych i wartościowych dodatków, jak warzywa i owoce. Nie zapomnij o aromatycznych ziołach. I to wszystko! To zdrowy, naturalny posiłek. Bez zbóż, sztucznych konserwantów, bez zbędnych wypełniaczy. Czy to odpowiedni posiłek dla Twojego kota?

Karma dla kota Wiejska Zagroda jest przygotowana z najwyższą starannością pełnoporcjowa karma dla kota. Jak powstała Wiejska Zagroda? Z potrzeby podania naszym psom i kotom tego, czego potrzebują, czyli mięsa! To właśnie mięso stanowi od 74,9% zawartości w składzie karm Wiejska Zagroda dla kotów.

JEŻELI SZUKASZ:
- naturalnego produktu,
- zdrowego posiłku bez konserwantów,
- świeżych składników z UE,
- lokalnych dostawców,
- składników w jakości do spożycia przez ludzi,

To ta karma jest dla Twojego kota!

Zalety kamy Wiejska Zagroda dla kotów:


- bez zbóż, bez glutenu,
- bez GMO, bez sztucznych dodatków,
- karmy hipoalergiczne, bez składników uczulających jak zboża, czy soja,
- świeże składniki,
- lokalni dostawcy,
- niska zawartość węglowodanów,
- lśniąca sierść, dzięki dodatkowi oleju z łososia,
- zdrowe oczy i stawy,
- karmy przygotowane przez dietetyka,
- proste składniki.

Więcej

Wiejska Zagroda