Cat's Best

Producenci

Obniżka! Cat's Best Nature Gold 3 x 10kg Zobacz większe

Cat's Best Smart Pellets 3 x 10kg

Żwirek dla długowłosych kotów w opakowaniu 3 x 10kg.

Więcej szczegółów

Chwilowy brak

219,00zł

237,00zł

-18,00zł

Więcej informacji

Cat's Best Smart Pellets 3 x 10kg

 

Oryginalny niemiecki drewniany żwirek dla kota. Lekkie zbrylanie bez przywierania.

 

Żwirek zbrylający, drewniany zalecany dla kotów długowłosych, gdyż nie przykleja się do sierści, co sprawia że koty nie wynoszą go z kuwety.

 

Wykorzystuje naturalną siłę uszlachetnionych aktywnych włókien drewnianych, które skutecznie wchłaniają i wiążą wilgoć i zapachy – aż do 7-krotności swojej objętości.  W ten sposób trwale wiązane są zapachy a żwirek może pozostawać w kuwecie nawet do 7 tygodni.

Cat’s Best Smart Pellets działa najlepiej, gdy wyjmowane są z niego na bieżąco zwarte odchody a powstałe po kociej wizycie bryłki usuwane są regularnie do śmieci biologicznych lub spłukiwane w toalecie. Najlepiej robić to łopatką, której sito dopasowane jest do wielkości peletów. To oszczędza czas, koszty i zapewnia Twemu kotu odpowiednią higienę i komfort.

Cat’s Best Smart Pellets jest produkowany wyłącznie z odnawialnych surowców. Jest produktem zrównoważonym ekologicznie i biodegradowalnym.

 

Stosowanie i utylizacja żwirku Cat's Best Smart Pellets:

cats best smart pellets napełnianie Napełnij kuwetę żwirkiem Cat‘s Best co najmniej na wysokość 5-7 cm.
cats best smart pellets czyszczenie Usuwaj regularnie bryłki i zwarte odchody. Najlepiej nadaje się do tego specjalna łopatka.
cats best smart pellets wymiana Cotygodniowe czyszczenie kuwety to już przeszłość. Podstawowe napełnienie żwirkiem Cat’s Best wystarcza do 7 tygodni.
cats best smart pellets wyrzucanie Codzienne zbrylone odchody, można wyrzucać bezpośrednio i wygodnie w toalecie.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: