Josera

Producenci

Josera

Drodzy Klienci, jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Josera. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny na dedykowany tylko karmie Josera  numer telefonu 793-044-907 lub email sklep@najlepszekarmy.pl

Josera Certyfikowany Partner

Doskonale znany niemiecki producent karm dla psów.

Josera zakładana była jako firma rodzinna i od już trzech pokoleń takim przedsiębiorst...

Drodzy Klienci, jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Josera. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny na dedykowany tylko karmie Josera  numer telefonu 793-044-907 lub email sklep@najlepszekarmy.pl

Josera Certyfikowany Partner

Doskonale znany niemiecki producent karm dla psów.

Josera zakładana była jako firma rodzinna i od już trzech pokoleń takim przedsiębiorstwem pozostaje. Firma główny nacisk kładzie na jakość produkowanych produktów. Zboża używane w karmach pochodzą o sprawdzonych dostawców, pozbawione są aromatów, konserwantów czy środków koloryzujących.
karma josera

Karma Josera zawiera dużą ilość mięsa.

Wszystkie składniki mięsne pochodzą zawsze od zdrowych zwierząt hodowlanych, głównie drobiu oraz ryb. W składzie karm zawarta jest mączka z mięsa drobiowego, która stanowi najwyższej wartości źródło białka. Udział mączki mięsnej w karmach stanowi ponad 20%.

Wszystkie rodzaje karm zawierają ryż lub kukurydzę w przeciwieństwie do pszenicy, która ze względu na właściwości alergizujące nie jest dodawana wcale.

Produkty firmy Josera otrzymały certyfikat DLG z oceną - bardzo dobry, co gwarantuje kontrolowaną produkcję oraz doskonałą analitycznie jakość końcową produktu. Produkty są regularnie sprawdzane w niezależnych laboratoriach.

 

Josera certyfikat dlg

 

Karmy Josera są odpowiednie dla każdego psa.

Produkty podzielono na odpowiednie dla psów pod kątem wieku, aktywności fizycznej oraz wielkości. Specjalnie dla psów z alergiami pokarmowymi powstała Josera SensiPlus oraz Josera Hypoallergenic z mięsem z kaczki jako źródłem białka. Prawdziwym bestsellerem jest również Josera Festival, która jest w szczególności dedykowana psom wybrednym. Łącznie marka proponuje 27 różnych receptur dla indywidualnych potrzeb wszystkich psów.

Karmy cieszą się wysoką smakowitością docenioną przez miliony psów i ich posiadaczy oraz dużą liczbę hodowców. Dodatkowo karmy są lekkostrawne oraz wysoce przyswajalne.

Dla psów dużych ras polecamy w szczególności karmę Josera Adult Large Breed z dużym krokietem.

Zdecydowanie najlepiej sprzedającym się produktem tej marki jest Josera Lamb Rice z dużą zawartością mięsa jagnięcego bez dodatku innego źródła białka.

Karmy suche dzielimy na 4 główne linie produktowe:

- linia różowa - MINI - dla psów małych ras,

- linia brązowa - DAILY - dla wszystkich psów o umiarkowanej aktywności,

- linia niebieska - SPECIAL - dla psów o wymagających potrzebach w tym z alergiami i nietolerancją pokarmową,

- linia zielona - NATURE - to karmy bezzbożowe stworzone w oparciu o nowe trendy w żywieniu zwierząt towarzyszących.

Karma Josera jest wygodna w przechowywaniu

Karma pakowana jest w worki z dodatkowym zamkiem błyskawicznym na górze dzięki czemu karmę można łatwo przechowywać w każdym miejscu a zapach karmy nie roznosi się po domu.

Wszystkie karmy Josera są produkowane w Bawarii w Niemczech i kontrolowane we własnym laboratorium. Przy produkcji karm nie są przeprowadzane testy na zwierzętach. Nie zawierają pszenicy, soi, cukrów. Bez dodatku sztucznych barwników, aromatów oraz konserwantów. Każdy z używanych składników nie zawiera GMO.

Wszystkie karmy są produkowane w procesie ekstruzji, w którym aby powstała granulka wszystkie użyte surowce muszą być użyte w formie suchej przez co ilości składników znajdujących się na etykietach są finalnymi ilościami, które otrzymuje pies. Składy karm są bardzo wąskie zawierają niewielką ilość składników.

Firma może się poszczycić produkcją karm w 100% neutralną dla klimatu.

 

josera neutralna dla klimatu

 

Karmy sprzedawane są obecnie w ponad 70 krajach.

 

Poniżej znajduje się pełna lista dostępnych w naszym sklepie karm Josera. Zapraszamy.

Więcej

Josera