Taste Of The Wild

Producenci

Taste Of The Wild

Zbalansowana dieta szczenięcia i dorosłego czworonoga jest najważniejszym elementem, wpływającym na prawidłowy rozwój, zaspokojenie podstawowych potrzeb oraz zdrowy styl życia. Wyłącznie naturalne składniki, pochodzące z najlepszych, sprawdzonych źródeł zapewniają najwyższą jakość produktów. Od wielu lat marka Taste of the Wild cieszy się zaufan...

Zbalansowana dieta szczenięcia i dorosłego czworonoga jest najważniejszym elementem, wpływającym na prawidłowy rozwój, zaspokojenie podstawowych potrzeb oraz zdrowy styl życia. Wyłącznie naturalne składniki, pochodzące z najlepszych, sprawdzonych źródeł zapewniają najwyższą jakość produktów. Od wielu lat marka Taste of the Wild cieszy się zaufaniem właścicieli psów i kotów, oferując ich pupilom jedzenia dla zwierząt wysokiej jakości z zawartością najlepszych składników i w najwłaściwszych ilościach. Wytwarzane karmy Taste Of The Wild, dzięki optymalnej kompozycji niezbędnych witamin i minerałów wpływają na prawidłowy wzrost czworonoga. Dodatkowo te karmy dla psów nie zawierają zbóż, a proteiny pochodzą wyłącznie z unikalnych źródeł.

karmy Taste Of The Wild

Podstawą kompozycji jest odpowiedni dobór składników. Pieczone mięso zaspokaja głód czworonoga, warzywa i owoce stanowią naturalne antyoksydanty, proteiny i minerały dbają o harmonię wewnątrz organizmu psa. Stosowana w pokarmie wołowina, pochodzi z wyłącznie sprawdzonych ubojni w USA, jest świeża i smaczna. Weterynarze na całym świecie polecają karmy dla psów Taste Of The Wild ze względu na wysoką zawartość probiotyków, czyli bakterii chroniących układ pokarmowy i wspomagających system immunologiczny pupila. Tylko taki skład w regularnym karmieniu zapewnia zwierzęciu zdrowie, lśniącą sierść i chęć do aktywności fizycznej.

Świetny smak i przyjemny zapach jedzenia dla psów pobudza ich układ trawienny i kojarzy się z zaspokojeniem potrzeby jedzenia, dlatego pokarm jest chętnie spożywany przez czworonogi.

Właściciele cenią wysoką jakość naturalnej karmy i ufają, że najlepiej dba o właściwie zbalansowaną dietę ich czworonogów. Zdrowy i radosny pies jest najlepszym dowodem na wysoką jakość karm oferowanych przez markę.

Więcej

Taste Of The Wild