Karmy suche

Producenci

Karmy suche
Suche karmy dla psów

Karmy suche 

Podkategorie

 • 1st Choice
  Kanadyjskie karmy super premium dla psów.
 • Acana

  Produkowane w Kanadzie w stanie Alberta karmy dla psów o najwyższej jakości.

  Wszystkie składniki używane do produkcji karmy są dostarczane w stanie świeżym każdego dnia. Karma Acana

  Karma Acana jest bogata w mięso

  Psy zostały ukształtowane przez naturę na typowych mięsożerców. Dlatego Acana zawiera w swoim składzie bardzo dużą zawartość mięsa. Mięso jest dostarczane do fabryki zawsze świeże, nigdy nie mrożone lub konserwowane. Zawartość mięsa w karmach Acana wynosi w zależności od rodzaju od 50 do 65 procent. Dodatkowo bogata jest w jajka i owoce.

  Karma Acana dla psów z alergiami pokarmowymi

  Acana przygotowała specjalną linię karm bezzbożowych dla psów alergicznych:

  • Acana Pacifica - na bazie mięsa ryb, doskonała na sierść,
  • Acana Grasslands - z jagnięciną i dodatkiem ryb,
  • Acana Ranchlands - specjalna karma z wołowiną i mięsem bizona.

  Karmy Acana dla wszystkich psów

  Acana przygotowała produkty dla psów w każdej kategorii wiekowej z podziałem na wielkość zwierzaka oraz poziom aktywności. Dzięki wysokiej zawartości mięsa, karmy Acana charakteryzują się bardzo wysoką smakowitością i przyswajalności. W naszej ofercie znajdą Państwo całą gamę proponowanych przez tego producenta karm, jesteśmy pewni że gwarantowana najlepsza jakość w atrakcyjnej cenie spotka się z Państwa uznaniem - Zapraszamy.

 • Araton

  Karma Araton jest produkowana w malowniczo położonej miejscowości Dievogalos. Jej producentem jest lider w branży zoologicznej na Litwie, firma Akvatera. Akvatera jest firmą rodzinna, której właścicieli cechuje orgromna dbałość o ochronę środowiska naturalnego. Dlatego proces technologiczny spełnia wysokie standardy jakościowe.

  Receptura wysokiej jakości karm Araton dla dorosłych psów ras dużych została stworzona tak, aby karma była zarówno pożywna jak i smaczna.

  Karmy Araton są łatwe do zjedzenia i lekkostrawne.

  Zwierzęta lubią ich smak. Wysokiej jakości mieszanka białek, tłuszczów roślinnych i zwierzęcych nadaje karmie smak, który zwierzęta uwielbiają.

  Karmę Araton produkowana jest zgodnie z wymogami standardów systemu zarządzania jakością ISO 9001. Proces produkcyjny jest kontrolowany przez technologię HACCP.

 • Arion

  Poniżej znajdą Państwo naszą pełną ofertę karm produkowanych w Belgii we własnych ośrodku badawczym producenta.

  Karma Arion produkowana jest z najwyższej jakości

  składników roślinnych i zwierzęcych. Wszystkie składniki są starannie badane pod kątem wartości odżywczych oraz zawartości niezbędnych witamin, zapewniając tym samym zdrowe odżywianie naszym Pupilom przez cały czas ich życia od pierwszych tygodni.

  Karmy dla psów Arion zostały podzielone na różne kategorie

  uwzględniając specyficzne uwarunkowania dla psów w różnym wieku i różnej wielkości. W ofercie znajduje się linia karm na bazie mięsa jagnięcego lub łososia, która została specjalnie zaprojektowana dla psów z alergiami pokarmowymi oraz skórnymi.

   Karma Arion została również dostosowana dla psów starszych

  ze zmnieniejszoną ilością aktywności w celu wyeliminowania ryzyka wystąpienia nadwagi. W ofercie znajdą Państwo również linię bardziej ekonomiczną - Arion Friends.

  Karmy Arion to bardzo chętnie wybierane przez właścicieli

  czworonogów produkty, które charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie w naszej ofercie produkt odpowiednio dopasowany dla Waszego pupila.

 • Best Choice
  Best Choice to sucha karma dla psów Super Premium, jest bardzo dobrze przyswajana i tolerowana przez zwierzęta. Głównym składnikiem BEST CHOICE jest zawsze mięso (w zależności od rodzaju karmy jest to mięso z kurczaka, indyka, jelenia, jagnięcia lub ryby). Wysoka zawartość czystego mięsa gwarantuje najwyższą jakość produktu.
 • Bosch

  Karma produkowana w rodzinnej firmie w Niemczech nieprzerwalnie od roku 1984.

  Produkty są stale rozwijane i badane co zdrowe żywienie psów w każdym okresie życia.
  Dobre samopoczucie naszych czworonożnych towarzyszy to cel działalności firmy.


  Karma Bosch jest bogata w mięso.

  Mięso jest głównym składnikiem karm, do produkcji nie są używane najtańsze wypełniacze poza mięsne jak np. soja. Głównym źródłem białka jest sproszkowane mięso drobiowe ale w niektórych produktach znajduje się również jagnięcina oraz ryby.
  Karma zawiera wszystkie składniki mineralne i witaminy zapewniające psom zdrowe żywienie.

   

  Karma Bosch jest dostosowana dla wszystkich psów.

  Produkty dostosowane są specjalnych wymagań psów na różnych etapach oraz stylu życia.
  Specjalnie dla psów ze skłonnościami do alergii znajdują się odpowiednie produkty z lekkostrawnym mięsem jagnięcym. Cechą charakterystyczną dla tych produktów jest wysoka strawność i przyswajalność.

  karma bosch

  Karma Bosch jest przyjazna środowisku.

  W celu jak najmniejszej ingerencji w środowisko naturalne firma stawia swoim dostawcom wysokie i rygorystyczne wymagania dotyczące jakości produktów używanych przy produkcji karm. Składniki karmy posiadają są certyfikowane jako produkty nadające się do spożycia przez ludzi. Większość produktów jest dostarczana bezpośrednio od regionalnych producentów i hodowców.

  Zapraszamy do zakupu karm Bosch - posiadają bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

 • Bozita Naturals

  Przezentujemy karmy dla psów produkowane z odpowiedzialnie pozyskiwanych składników od szwedzkich rolników. To karmy, które świetnie smakują i służą Twojemu psu. Przy ich tworzeniu zachowany zostaje szacunek dla naszej planety i dbałość o dobrostan zwierząt.

  Z powyższych powodów Bozita Naturals jest przygotowywana z naturalnych składników, bez zbędnych dodatków oraz zgodnie ze szwedzkim prawodawstwem w zakresie ochrony zwierząt o światowym standardzie.

  Podając karmę Bozita Naturals oferujesz czystą jakość i nic ponadto.

  Bozita Naturals zastąpiła bardzo popularne wcześniej karmy Bozita Premium.

   

  bozita naturals

 • Bozita Nordic By Nature

  Nordycka przyroda jest wyjątkowa. Przez cały rok dostarcza naturalne przysmaki dalekiej Północy aż po głębokie Południe.

  W karmach została dobrana mieszanka najlepszych składników aby stworzyć doskonałe połączenie smaków.

                                 Bozita Nordic By Nature

  Zależy nam na tym żeby w misce Twojego psa była karma zdrowa, czysta, bez żadnych niepotrzebnych dodatków.

  Za każdym razem gdy podasz Bozita Nordic By Nature, Twój pies będzie doświadczał unikalnych doznań smakowych.

  W karmach znajdują się ekskluzywne składniki mięsne: mięso łosia, mięso jagnięce, mięso łososia. Najlepsze specjalności z regionów, w których występują. Od małej wyspy Gotlandia, znanej ze świetnej jagnięciny, aż do najdalej wysuniętej na północ Laponii - ojczyzny króla lasu - łosia.

  Najlepsze wyniki testów i całkowicie nowe spojrzenie na żywienie psów to coś zupełnie nowego i unikalnego dla Ciebie i Twojego psa.

  Karma Bozita Nordic By Nature występuje w dwóch postaciach:

  • karmy suche w opakowaniach: 850g, 2,8kg i 7,5kg
  • karmy mokre w karonikach 380g.

  Wybierające te karmy zapewnisz swojemu psu najczystszą szwedzką jakość i wspaniałe doznania smakowe.

  Karmy są przeznaczone dla psów małych i średnich do 25kg.

 • Bozita Robur

  To cóż że ze Szwecji ? - Czasem jednak ma to ogromne znaczenie.

  Bozita Robur produkowana jest wyłącznie ze szwedzkich, regionalnych składników. W Szwecji obowiązuje całkowity zakaz stosowania hormonów wzrostu i antybiotyków w hodowli zwierząt, w rolnictwie środki chemiczne używane są w bardzo małym zakresie. To wszystko sprawia, że dzięki swej naturalności karmy Bozita Robur nie muszą zawierać żadnych wzmacniaczy smaku czy sztucznych aromatów.

  Bozita Robur to karma funkcyjna

  Poniżej opiszemy funkcjonalne wartości dodane:

  • - zawiera MacroGard - to naturalny, opatentowany dodatek wspomagający układ odpornościowy.
  • - zawiera SPC - to specjalna odmiana owsa zapewniająca prawidłową pracę żołądka i jelit.
  • - zawiera selen który wpływa prewencyjnie na choroby raka oraz spowalnia proces starzenia się komórek.
  • - zawiera hydrolizat ze skorupiaków i chrząstek aktywnie wspierający pracę stawów we wszystkich fazach życia czworonoga.
  • - zawiera kwas mlekowy, który pomaga w utrzymaniu zdrowej flory bakteryjnej w żołądku i jelitach wspomagając procesy trawienne. Zwiększa również przyswajalność karmy chroniąc żołądek.
  bozita robur

  Karmy Bozita Robur nie zawierają glutenu

  Wszystkie produkty tej linii karm nie zawierają pszenicy a tym samym są całkowicie pozbawione glutenu dzięki czemu idealnie nadają się dla psów z alergiami pokarmowymi.

  Zawarte w karmie kwasy Omega 3 i Omega 6 wpływają pozytywnie na poziom cholesterolu chroniąc w ten sposób serce i układ krążenia. Pozytwnie wpływają również na zdrową skórę i piękną błyszczącą sierść.

   

  Specjalnie dla psów z alergiami pokarmowymi wprowadzono karmy zawierające w składzie jako jedyne źródło białka łososia lub jagnięcinę.

  Dla psów wybrednych powstała karma Bozita Robur Active & Sensitive zawierająca w składzie mięso szwedzkiego łosia w celu podniesienia walorów smakowych.

  Bozita Robur to produkty dla wymagającego Klienta

  Bardzo wysokiej jakości składniki używane do produkcji oraz wysoka zawartość mięsa sprawiają, że karmy Bozita Robur są jednymi z najczęściej wybieranych produktów z całego asortymentu w naszym sklepie. Jeśli ważne dla Ciebie jest zdrowe, bezpieczne i smaczne żywienie Twojego czworonoga - wybierz Bozitę Robur.

 • Brit
  Czeskie karmy klasy Premium.
 • Brit Care
  Brit Care - karmy dla psów
 • Eukanuba

  Znana i ceniona marka produktów dla zwierząt koncernu Procter & Gamble.

  Karma Eukanuba jest produkowana w Holandii.

  Psy są z natury zwierzętami mięsożernymi dlatego karma charakteryzuje się wysoką zawartością składników mięsnych, pod tym kątem produkty można podzielić na 2 główne grupy:

  • z kurczakiem,

  • z jagnięciną.

  Karmy nie zawierają sztucznych barwników, konserwantów, składników aromatyzujących.

  Karmy dla psów Eukanuba dostosowane są do potrzeb wszystkich psów.

  Odpowiedni rodzaj karmy znajdą właściciele psów małych, średnich czy też dużych z podziałem na różne aktywności swojego czwrornoga oraz jego wiek.

  Składnikiem bazowym karm jest mięso z kurczaka. Specjalnie dla psów z delikatniejszymi żołądkami wprowadzono linię karm z jagnięciną jako jedynym źródłem białka w celu eliminacji niepożądanych reakcji na pokarm.

  Linia karm Eukanuba Daily Care.

  We współpracy z lekarzami weterynarii opracowano karmy Daily Care przeznaczone dla zwierząt po sterylizacji lub z wrażliwą skórą i sierścią.

   

  Eukanuba wprowadziła również produkty dedykowane dla różnych ras psów, min:

  • Eukanuba Labrador Retriever,
  • Eukanuba Golden Retriever,
  • Eukanuba Boxer,
  • Eukanuba German Shepherd.
  Karma Eukanuba

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą karm Eukanuba poniżej.

 • Happy Dog

  Niemieckie karmy dla psów produkowane są w fabryce w małym miasteczku Wehringen w Bawarii. Wszystkie receptury oraz składniki z których produkowana jest karma są stale doskonalone wraz z rozwojem najnowszej wiedzy i badań specjalistów i lekarzy weterynarii. Dzięki temu produkty gwarantują ponad 90% strawialność karmy przez psy. Motto przewodnie firmy to: "Karmić z zaufaniem".

  Karma Happy Dog to najwyższa jakość z Niemiec.

  Produkty nie zawierają roślinnych zamienników białka - źródłem białka jest zawsze mięso zwierząt ze świerzego uboju. Karmy nie zawierają soi. Dodatkowo gwarantowany brak barwników, konserwantów i aromatów wpływa na jakość i pewność zdrowego żywienia naszych pupili. Karma Happy Dog

  Karmy dla psów Happy Dog to naturalna ochrona.

  Zawierają recepturę LifePlus Concept naśladującą różnorodne odżywianie wzorując się życiem i dietom dziko żyjących wilków. Dzięki temu wzmacnia się system odpornościowy czworonoga.

  Karmy Happy Dog można podzielić na trzy grupy produktów:

  • Happy Dog Supreme Line - ekskluzywna i wyjątkowa,
  • Happy Dog Supreme Sensible - dla alergicznych psów,
  • Happy Dog NaturCroq Line - bardzo dobra i korzystna cenowo.

  Całą naszą ofertą karm Happy Dog znajdą Państwo poniżej.

 • Josera

  Doskonale znany niemiecki producent karm dla psów.

  Josera zakładana była jako firma rodzinna i od już trzech pokoleń takim przedsiębiorstwem pozostaje. Firma główny nacisk kładzie na jakość produkowanych produktów. Zboża używane w karmach pochodzą o sprawdzonych dostawców, pozbawione są aromatów, konserwantów czy środków koloryzujących.
  karma josera

  Karma Josera zawiera dużą ilość mięsa.

  Wszystkie składniki mięsne pochodzą zawsze od zwrowych zwierząt hodowlanych, głównie drobiu oraz ryb. W składzie karm zawarta jest mączka z mięsa drobiowego, która stanowi najwyższej wartości źródło białka. Udział mączki mięsnej w karmach stanowi ponad 20%.

  Wszystkie rodzaje karm zawierają ryż lub kukurydzę w przeciwieństwie do pszenicy, która ze względu na właściwości alergizujące nie jest dodawana wcale.

  Karmy Josera są odpowiednie dla każdego psa.

  Produkty podzielono na odpowiednie dla psów pod kątem wieku, aktywności fizycznej oraz wielkości. Specjalnie dla psów z alergiami pokarmowymi powstała Josera SensiPlus z mięsem z kaczki jako źródłem białka. Prawdziwym bestsellerem jest również Josera Festival, która jest w szczególności dedykowana psom wybrednym.

  Karma Josera jest wygodna w przechowywaniu

  Karma pakowana jest w worki z dodatkowym zamkiem błyskawicznym na górze dzięki czemu karmę można łatwo przechowywać w każdym miejscu a zapach karmy nie roznosi się po domu.

   

  Poniżej znajduje się pełna lista dostępnych w naszym sklepie karm Josera. Zapraszamy.

 • Nature's Protection

  Przedstawiamy karmy produkowane w rodzinnym przedsiębiorstwie na Litwie.

  Nadrzędnym celem przyświecającym podczas tworzenia produktów jest zaspokajanie naturalnych i rzeczywistych potrzeb żywieniowych psów. Dzięki współpracy z lekarzami weterynarii powstają produkty zapewniające zdrowe życie dla wszystkich czworonogów od wieku szczenięcego przez dorosłość aż do okresu starczego. karma nature's protection

  Karma Nature's Protection to produkt jakości Super Premium

  Wysoka jakość to żelazna zasada obowiązująca stale podczas pracy nad kolejnymi produktami. Wszystkie składniki, z których produkowana jest karma są stale monitorowane. Karmy cechuje absolutny brak składników modyfikowanych genetycznie, bez dodatku konserwantów, koloryzantów i dodatków chemicznych.

  Zgodnie z zasadą zdrowego żywienia, psy są drapieżnikami i ich dieta powinna uwzględniać taką potrzebę. Dlatego też pierwszym składnikiem w karmach jest zawsze wysokiej jakości mięso. Celem zapewnienia najwyższej jakości zdecydowano nie stosować świeżego mięsa, które w rzeczywistości zawiera dużo wody. W zamian używane jest suszone mięso o stabilnym profilu żywieniowym.
   

  Karmy Nature's Protection zawierają MicroZeoGen który min.:

  • pochłania szkodliwe toksyny w jelitach,
  • wzmacnia układ odpornościowy,
  • wpływa pozytywnie na sierść.

   

  Karmy Nature's Protection pokrywają potrzeby psów każdej wielkości w każdym wieku o różnym poziomie aktywności. Zapraszamy do zapoznania się z pełną naszą ofertą poniżej.

 • Nutra Gold

  karmy Nutra Gold

  Właściwie skomponowana dieta czworonoga zaspokaja jego potrzeby żywieniowe i dba o odpowiednią gospodarkę mineralną w organizmie zwierzęcia. Szczególnie istotne jest podawanie szczenięciu zdrowej karmy dla psa, otaczając go najlepszą opieką i oferując wyłącznie najwyższej jakości jedzenie. Z myślą o potrzebach właścicieli i ich pupili marka Nutra Gold oferuje szeroką gamę specjalistycznych pokarmów o unikalnie skomponowanym składzie, pochodzącym z wyłącznie zbadanych źródeł.

   

  Karmy Nutra Gold opierają się na bezzbożowej formule, zdrowej i optymalnej dla układu trawiennego psów. Głównym składnikiem jest świeże mięso ze znanych hodowli, uzupełnione naturalnymi produktami roślinnymi – owocami i warzywami, będącymi źródłem niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu antyoksydantów oraz cennymi proteinami. Specjalistyczne zdrowe karmy dla psów nie posiadają sztucznych konserwantów, dzięki czemu mają znacznie przyjemniejszy zapach od tradycyjnych pokarmów. Właściwą jakość jedzeniu zapewnia witamina E.

   

  Karma Nutra Gold polecana jest przez weterynarzy do właściwego odżywiania pupili już od szczenięcia wspomaga właściwy rozwój układu trawiennego oraz układu immunologicznego, zapewniając zdrowie i energię do aktywnego życia. Właściciele psów ufają marce i cenią stworzone przez nią karmy, szczególnie ze względu na unikalną kompozycję dostosowaną do potrzeb czworonoga w każdym wieku i o różnych potrzebach zdrowotnych. Regularne spożywanie karm Nutra Gold gwarantuje Twojemu czworonogowi pełnię zdrowia i sił witalnych!

 • Nutra Nuggets

  karmy nutra nuggets

  Amerykańskie karmy dla psów.

  Szeroki wybór produktów dla psów w każdym wieku i różnej wielkości.

  Karmy oparte głównie na mięsie kurczaka, dla psów z alergiami pokarmowymi polecamy karmę z jagnięciną.

  Karmy dla psów Nutra Nuggets do dobrej jakości karma w niskiej cenie. Na pewno warto rozważyć zakup tego produktu dla zdrowego i zrównoważonego karmienia Państwa czworonoga.

 • NutriLove

  Czeskie karmy dla psów klasy premium.

 • Opti Life

  Odkryj nową linię karm dla psów, która zastąpiła produkty Bento Kronen.

  Opti Life to belgijska linia karm typu Premium.

  Produkowana z wysokiej jakości składników. Duży procentowy udział składników mięsnych to podstawa do właściwego i prawidłowego odżywiania Państwa ulubieńca. Duża zawartość mięsa zdecydowanie poprawia również smakowitość tych karm.

  Ponad 65% białek występujących w karmie to białka pochodzenia zwierzęcego.

  Każdy worek karmy tego firmy to jedno źródło białka w środku. Do wybory są produkty:

  1. z kurczakiem,
  2. z jagnięciną,
  3. z łososiem.

  Karmy Opti Life

  Karma Opti Life eliminuje ryzyko alergii.

  Produkty Opti Life oparte są na ryżu, który jest lekkostrawny i zmniejsza ryzyko alergii.

  Dodatkowo w tych karmach nie ma kukurydzy ani pszenicy.

  Każdy z rodzajów karm nie zawiera glutenu.

  Karmy Opti Life dla psów każdej wielkości.

  Producent bieże pod uwagę różne potrzeby żywieniowe psów uzależnione od ich wielkości, wieku i aktywności.

  1. Dla psów małych przewidziane są karmy Mini (psy dorosłe o wadze do 10kg),
  2. Dla średnich - Medium (waga dorosłego psa od 10 do 25kg),
  3. Dla dużych - Maxi (waga powyżej 25kg).

  Posiadacz każdego czworonoga znajdzie dla niego odpowieni produkt.

  Zapraszamy do zakupów...

 • OptimaNova

  Najwyższej jakości produkty Super Premium zawierają w składzie 65 - 70% mięsa z kurczaka, łososia lub królika.

  Karmy OptimaNova produkowane są w Hiszpani w okolicach Madrytu.

  Karmy optimanova

  Do produkcji karmy używane są tylko wysokiej jakości, naturalne składniki pochodzące od lokalnych dostawców. Świeże ryby pochodzą wprost z Oceanu Atlantyckiego z Zatoki Biskajskiej.

   
  Swieże mięso dostarczane jest z najlepszech hiszpańskich farm, które dostarczają produkty przeznaczone do spożywania dla ludzi.
  Karmy produkowane są tylko ze świeżego (niemrożonego) mięsa.

  Nie zawierają żadnych sztucznych konserwantów, barwników czy polepszaczy smaku.


  Karmy dla psów OptimaNova są podzielone dla psów w każdym wieku, różnym poziomie aktywności czy wielkości zwierzęcia.


  Osobną linią karm są produkty lekkostrawne, przeznaczone dla psów a alergiami pokarmowymi, nie zawierające glutenu z mięsem łososia, królika czy jagnięciny.

  Zawartość mięsa - 65% lub 70% - stawia te karmy na najwyższej półce produktów dostępnych w naszym sklepie. Gorąco polecamy.

 • Orijen

  Przedstawiamy zupełnie wyjątkowe kanadyjskie karmy dla psów posiadające najwyższą zawartość mięsa.

  Orijen to karmy, które rok do roku zdobywają najwyższe pozycje w światowych rankingach karm oraz są wielokrotnie nagradzane przez ekspertów z dziedziny żywienia psów. Karma Orijen

  Karma Orijen jest Biologicznie Odpowiednia

  Psy pomimo tego, że od wielu lat są zwierzętami udomowionymi to jednak są typowymi mięsożercami z doskonale dostosowanymi do polowania zębami, szczękami i układem trawiennym. Idąc tym śladem karmy Orijen zawierają w swoim składzie mięso z całych zwierząt dzięki czemu zaspokajają biologiczne zapotrzebowanie na róznorodne składniki mięsne.

  Karmy Orijen zawierają bardzo dużo mięsa

  Orijen przepełniony jest mięsem. Zawartość składników mięsnych wynosi 80 procent. Pozostałą część stanowią warzywa i owoce. W skład Orijena wchodzi różnego rodzaju mięso, czytając skład karm na pierwszych 10 miejscach zawsze znajduje się mięso. Dzięki temu karmy cechują się bardzo wysoką smakowitością i zjadliwością.

  Z ciekawostek karma Orijen Regional Red zawiera w swoim składzie mięso z dzika, bizona, wołowinę i jagnięcinę.

  Orijen karma dla psa

  Karma Orijen dla psów alergicznych

  Wszystkie karmy orijen to produkty bezzbożowe. Poza składnikami mięsnymi w skład karm wchodzą tylko warzywa i owoce. Dzięki temu znacznie zostało zredukowane ryzyko wystąpienia alergii pokarmowych. Produkty do fabryki dostarczane są od regionalnych dostawców, zawsze świeże, nigdy nie mrożone.

  Karmy Orijen dla wszystkich psów

  W ofercie karm Orijen znajdziemy produkty dla wszystkich psów odpowiednio do ich wielkości oraz wieku. Są osobne produkty dla psów młodych, dorosłych oraz starszych.

  Orijen to najlepsza linia karma dla psów znajdująca się w naszym sklepie - gorąco zachęcamy do zaponania się z proponowanymi produktami.

   

 • Pronature Original

  Karmy Pronature Original produkowane są w całości w Kanadzie. Przygotowane są z bardzo starannie dobranych składników, unikalnej mieszanki ziół i wyciągów roślinnych. Zawierają procentowo wysoki udział składników bardzo dobrej jakości mięsa.

  W linii karm Pronature Original są produkty odpowiadające potrzebom żywieniowym dla psów w każdym wieku od szczeniąt i młodych psów po psy dorosłe i starsze.

  Wyróżnić można 2 linie karm Pronature Original:

  1. Classic,
  2. Deluxe (nie zawierają pszenicy, soi i kukurydzy).

  Wśród produktów tej marki na szczególną uwagę zasługuje produkt z jagnięciną dla dużych psów z dużym krokietem.

  Zapraszamy do zapoznania się na naszą bogatą ofertą karm tego producenta.

 • Pronature Holistic
  Nowy wymiar naturalnej karmy tworzonej z ORGANICZNYCH składników o wyjątkowym wpływie na zdrowie Twojego zwierzęcia.
 • Purina Dog Chow
  Karma dla psa Purina DOG CHOW to jedna z najatrakcyjniejszych cenowo karm dla psów na rynku. Jej dobra jakość w porównaniu z niską ceną czyni ją liderem wśród karm na rynku. Jednocześnie Purina Dog Chow doskonale zaspokaja indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego pupila.
 • Royal Canin Promocje

  Zapraszamy do zapozniania się z aktualnymi promocjami karm dla psów firmy Royal Canin.

 • Royal Canin Rasa
  Karmy Royal Canin przygotowane specjalnie dla różnych ras psów.
 • Royal Canin Rozmiar
  Szeroka oferta karm dla psów.
 • Royal Canin Special Club
  Karmy Royal Canin z serii Special Club.
 • Taste Of The Wild

  Zbalansowana dieta szczenięcia i dorosłego czworonoga jest najważniejszym elementem, wpływającym na prawidłowy rozwój, zaspokojenie podstawowych potrzeb oraz zdrowy styl życia. Wyłącznie naturalne składniki, pochodzące z najlepszych, sprawdzonych źródeł zapewniają najwyższą jakość produktów. Od wielu lat marka Taste of the Wild cieszy się zaufaniem właścicieli psów i kotów, oferując ich pupilom jedzenia dla zwierząt wysokiej jakości z zawartością najlepszych składników i w najwłaściwszych ilościach. Wytwarzane karmy Taste Of The Wild, dzięki optymalnej kompozycji niezbędnych witamin i minerałów wpływają na prawidłowy wzrost czworonoga. Dodatkowo te karmy dla psów nie zawierają zbóż, a proteiny pochodzą wyłącznie z unikalnych źródeł.

  karmy Taste Of The Wild

  Podstawą kompozycji jest odpowiedni dobór składników. Pieczone mięso zaspokaja głód czworonoga, warzywa i owoce stanowią naturalne antyoksydanty, proteiny i minerały dbają o harmonię wewnątrz organizmu psa. Stosowana w pokarmie wołowina, pochodzi z wyłącznie sprawdzonych ubojni w USA, jest świeża i smaczna. Weterynarze na całym świecie polecają karmy dla psów Taste Of The Wild ze względu na wysoką zawartość probiotyków, czyli bakterii chroniących układ pokarmowy i wspomagających system immunologiczny pupila. Tylko taki skład w regularnym karmieniu zapewnia zwierzęciu zdrowie, lśniącą sierść i chęć do aktywności fizycznej.

  Świetny smak i przyjemny zapach jedzenia dla psów pobudza ich układ trawienny i kojarzy się z zaspokojeniem potrzeby jedzenia, dlatego pokarm jest chętnie spożywany przez czworonogi.

  Właściciele cenią wysoką jakość naturalnej karmy i ufają, że najlepiej dba o właściwie zbalansowaną dietę ich czworonogów. Zdrowy i radosny pies jest najlepszym dowodem na wysoką jakość karm oferowanych przez markę.