Trovet

Producenci

Obniżka! Trovet Mobility Getriatrics 2 x 12,5kg Zobacz większe

Trovet Mobility Getriatrics 2 x 12,5kg

Dla psów, wspomaga działanie stawów.

Więcej szczegółów

Chwilowy brak

499,00zł

518,00zł

-19,00zł

Więcej informacji

Trovet Mobility & Geriatrics 2 x 12,5kg

Karma weterynaryjna dla dorosłych i starszych psów.

Zawarte w niej składniki poprawiają ruchliwość połączeń stawów, wpływają na prawidłowe kształtowanie się chrząstki, a także zmniejszają reakcje zapalne w jej obszarze. Obniżona zawartość białka i fosforu zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia kamieni w nerkach u starszych psów. Stosowana u starszych psów w odpowiednich dawkach zapobiega otyłości.

Wspomaga układ ruchu u psów. Zawarte w karmie składniki poprawiają ruchliwość połączeń stawów u dorosłych i starszych psów. Składniki diety wpływają na prawidłowe kształtowanie sięchrząstki, a także zmniejszają reakcje zapalne na jej obszarze.

Składniki diety dostarczają korzyści zdrowotnych i terapeutycznych przy zapaleniu stawów i kości za pomocą różnych mechanizmów: ulepszają jakość połączeń stawowych, znoszą i zapobiegają stanom zapalnym oraz nadwadze. Zmniejszenie otyłości wpływa na zmniejszenie występowania zapalenia stawów i kości, a tym samym objawom takim jak np. ból i trudności w poruszaniu się. kładniki diety przyczyniają się także do zmniejszenia stopnia zużycia sięchrząstki stawowej.

Wskazania:
- Zapalenie kości i stawów,
- Odbudowa chrząstki stawowej,
- Reumatyzm,
- Otyłość,
- Starsze psy

Przeciwwskazania:

- Szczeniaki,
- Suki w ciąży i laktacj

Skład:

Zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, tłuszcz drobiowy, olej rybi, oleje roślinne, produkty pochodzenia roślinnego, drożdże, hydrolizat żelatyny, glukozamina, chondroityna, małże, kraby, wyciąg z morwy, żywica Boswellia, ekstrakt z winogron, zielona herbata, witaminy.

Dawkowanie:

Waga psa (kg)

5

10

20

30

40

50

60

Dawka (g)

Min

95

155

260

350

435

510

580

Max

125

215

355

490

605

720

825

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: