Royal Canin Giant

Producenci

Royal Canin BabyDog Milk 400g Zobacz większe

Royal Canin BabyDog Milk 400g

Mleko dla szczeniąt.

Więcej szczegółów

Chwilowy brak

69,00zł

Więcej informacji

Royal Canin BabyDog Milk 400g

 

Harmonijny wzrost

Precyzyjnie opracowana receptura preparatu Babydog milk, jest możliwie najbardziej zbliżona do składu naturalnego mleka suki. Dzięki dużej koncentracji energii oraz wysokiej zawartości białka zapewnia szczenięciu harmonijny rozwój.
Bardzo wysoka strawność

Babydog milk zawiera precyzyjnie wyselekcjonowane białka o najwyższej strawności, a poziom laktozy jest podobny, jak w mleku suki. Preparat Babydog milk jest idealnie dostosowany do możliwości trawiennych szczeniąt, ponieważ nie zawiera skrobi (do jej trawienia oseskom brak wystarczającej ilości enzymu amylazy). Ponadto, dodatek fruktooligosacharydów (FOS) sprzyja utrzymaniu prawidłowej mikroflory przewodu pokarmowego psa.

 
Łatwe przygotowanie preparatu

Unikalna forma i struktura Babydog milk pozwala na szybkie oraz całkowite rozpuszczenie w wodzie, bez powstawania grudek i wytrącania osadu, dzięki czemu powstaje w pełni homogeniczny roztwór.

 
Dodatkowe informacje:

Pod względem ilościowym DHA jest najważniejszym wielonienasyconym kwasem tłuszczowym obecnym w mózgu i siatkówce ssaków. Po narodzinach układ nerwowy szczenięcia nadal intensywnie się rozwija i zapotrzebowanie na DHA jest bardzo wysokie. Jednak aż do odsadzenia zdolność organizmu szczenięcia do syntezy tego związku jest niewystarczająca i konieczne jest dostarczenie go w pokarmie (mleko matki). Zawartość DHA w preparacie mlekozastępczym Babydog milk jest maksymalnie zbliżona do poziomu w naturalnym mleku suki.