Royal Canin Promocje

Producenci

Royal Canin Maxi Adult 15 + 3KG GRATIS Zobacz większe

Royal Canin Maxi Adult 15 + 3KG GRATIS

Dla psów dużych ras.

Więcej szczegółów

Chwilowy brak

239,00zł

Więcej informacji

Royal Canin Maxi Adult 15 + 3KG GRATIS

 

Sucha karma Royal Canin Maxi Adult dla dorosłych psów w wieku od 15 miesiąca do 5 lat życia ras dużych (waga dorosłego psa 26-44kg).

Karma przeznaczona jest dla dużych, dorosłych psów , także użytkowych.

Bardzo aktywne psiaki, takie, które na co dzień są ruchliwe, potrzebują dużej dawki zdrowej energii. Właśnie po kątem tych wymagań została stworzona receptura tej karmy.

Tutaj możemy mieć też do czynienia z nadmiernym obciążeniem stawów, dlatego tym bardziej dobranie odpowiedniej karmy staje się kluczowe.

Dlatego warto postawić na ten produkt renomowanej marki, słynącej ze szczególnej dbałości o dobranie wysokiej jakości składników pokarmowych, do karm przeznaczonych dla poszczególnych grup zwierząt.

Takie specjalistyczne przeznaczenie pozwala w danej karmie uwzględnić wszystkie potrzebne w danym przypadku składniki. W przypadku dużych ras, musimy liczyć się z tym, że tolerancja pokarmowa jest mniejsza. Po prostu z fizjologicznego punktu widzenia – mają one bardziej wrażliwy przewód pokarmowy. Dlatego producent postarał się sprostać tym wymaganiom i stworzył odpowiednią recepturę.

Mamy tutaj dobrze dobraną ilość białka i węglowodanów, a także witaminy i minerały oraz substancje roślinne usprawniające trawienie.

Szukasz odpowiedniej strawy dla dużego psa? Nie znajdziesz lepszego produktu!

Skład karmy Royal Canin Maxi Adult:

Suszone mięso drobiowe, drożdże, jaja, pulpa buraczana, olej roślinny, kukurydza.

Analiza:

Białko 26%, tłuszcze 17%, sole mineralne 6%, skrobia 35%, włókno 1,2%, tauryna 0,1%, glukozamina + chondroityna 500mg/kg.

Informacje dodatkowe:
Dzienną dawkę karmy najlepiej podzielić na 2 lub 3 posiłki. Po karmieniu należy zapewnić psu spokój i nie zmuszać go do wysiłku fizycznego ponieważ może to być przyczyną poważnych schorzeń, ze skrętem żołądka włącznie.

 

Royal Canin Maxi Adult - Dawkowanie:

 waga    psa

niskie zapotrzebowanie

 normalne zapotrzebowanie

wysokie zapotrzebowanie

 26 kg  310g  345g  380g
 30 kg  345g  385g  425g
 35 kg  395g  440g  485g
 40 kg  425g  475g  520g
 44 kg  460g  510g  560g

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: