Josera

Producenci

Josera Balance 15kg

Karma dla starszych i mało aktywnych psów z tendencją do nadwagi.

Więcej szczegółów

189,00zł

Więcej informacji

Josera Balance 15kg

 

Karma przeznaczona jest dla mniej aktywnych psów oraz tych w dojrzałym wieku.

Pozwala utrzymać dobra kondycję oraz nie doprowadzić do nadwagi u pupila, co w zaawansowanym wieku mogłoby być bardzo groźne.

Dlatego warto wybrać tę kompozycję, stworzoną specjalnie z myślą o psiakach, które lata młodości mają już za sobą.

Mamy tutaj do czynienia ze składnikami, które dodadzą siły i energii, nie przeciążają jednak organizmu. Jest ich tyle, ile potrzeba, by pies mógł zdrowo funkcjonować. Dlatego obniżona została zawartość białka oraz tłuszczu, które to składniki mogłyby przeciążać w nadmiarze układ trawienny mało ruchliwego psa.

Dodatkowo znajduje się tutaj specjalny składnik – mączka z małży. Korzystnie oddziałuje ona na układ kostny, na odbudowę chrząstek i stawów. W przypadku starszych psów, mających problemy z przeciążaniami, ma to niebagatelne znaczenie. Dlatego warto wybrać tę karmę, gdyż została ona specjalnie opracowana.
 
Producent słynie z dbałości o szczególny dobór składników, mamy więc pewność, że nasz pupil dostanie to, co dla niego najcenniejsze i najbardziej potrzebne. Warto mu zafundować taki posiłek, by dożył późnych alt w zdrowiu.

Zadbaj o kondycję dojrzałego psa i wybierz dla niego tę karmę! Cały szereg korzyści powinien Cię utwierdzić w tym wyborze.

Skład karmy Josera Balance:

mączka z mięsa drobiowego (min. 24%),
ryż,
mączka z mięsa,
kukurydza,
włókno buraczane,
tłuszcz drobiowy,
drożdże,
substancje mineralne,
mączka z cykorii,
mączka z małży.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: