U nas warto kupować!

Kategorie

Producenci

Karma sucha dla psów Brit – przegląd produktów

Published : 2019-06-04 11:55:38
Categories : Mode

Pokarm spożywany przez psa ma znaczący wpływ na jego zdrowie. Z tego względu produkty, które podajemy naszym czworonogom, powinny wyróżniać się wysoką jakością. Wybierając jedzenie dla pupila, warto wziąć pod uwagę suchą karmę firmy Brit, zawierającą składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania psiego organizmu. Przedstawiamy produkty tej marki.

Sucha karma dla psa Brit – wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Produkty firmy Brit zawierają wysokiej jakości składniki odżywcze. Każdy z nich obfituje w witaminy i minerały mające korzystny wpływ na zdrowie psów. Wybierając karmę dla czworonoga, należy wziąć pod uwagę jego wiek, wielkość oraz aktywność. Nie zapominajmy także o alergiach pokarmowych – część psów nie toleruje niektórych składników. Jeżeli wiemy, że nasz pupil jest uczulony, wybierajmy produkty pozbawione substancji powodujących u niego niepożądane objawy, np. biegunkę. Karmy Brit cieszą się dużą popularnością wśród właścicieli psów, ponieważ charakteryzuje je bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Sucha karma dla młodych psów dużych ras – Brit Junior L

Produkt ten dedykowany jest młodym psom (w wieku 4-24 miesięcy) dużych ras, czyli takim, których docelowa waga wynosi ok. 25-45kg. W składzie karmy znajduje się 45% kurczaka stanowiącego źródło białka. W przypadku dużych czworonogów odgrywa ono znaczącą rolę – jest niezbędne do prawidłowego rozwoju kości oraz mięśni. Produkt zawiera także prebiotyki mające korzystny wpływ na funkcjonowanie układu pokarmowego.  

Sucha karma dla starszych psów małych i średnich ras – Brit Senior S-M

Firma Brit dba o dobry stan zdrowia starszych czworonogów, czyli takich, które ukończyły siódmy rok życia. Składniki zawarte w karmie dla psich seniorów chronią stawy narażone na różnego rodzaju choroby. Obecne w składzie produktu kwasy tłuszczowe nie tylko powstrzymują procesy zapalne, ale również korzystnie wpływają na stan sierści.

Sucha karma dla psów z alergią – Brit Lamb Rice

Właściciele czworonogów, które cierpią z powodu nietolerancji pokarmowych lub problemów trawiennych, mogą wypróbować karmę zawierającą aż 35% jagnięciny. Produkt pozbawiony jest zbóż wywołujących alergię. W jego składzie nie ma kukurydzy, pszenicy ani soi.

Sucha karma dla psów z nadwagą – Brit Light

Karma przeznaczona jest dla psów, które borykają się z nadwagą. Jej stosowanie zaleca się również w przypadku czworonogów mało aktywnych oraz starszych. W składzie produktu znajduje się indyk i owies. Pokarm jest mało kaloryczny, ale dostarcza psiemu organizmowi wszystkich substancji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania.

Sucha karma dla psów aktywnych – Brit Sport

Produkt dedykowany jest czworonogom aktywnym, które spalają bardzo dużo kalorii. To również odpowiedni pokarm dla pupili o zbyt niskiej masie ciała. Zawiera aż 45% mięsa z kurczaka dzięki czemu dostarcza psom odpowiednią ilość białka. W składzie karmy znajdują się także owoce i warzywa, czyli źródło cennych witamin oraz minerałów.

Share this content

Add a comment

 (with http://)

Newsletter


Informacje

Blog